Nauka języka angielskiego i niemieckiego przez internet  

SLOWNICTWO.PL
serwis do utrwalania słownictwa
z języka angielskiego i niemieckiego

intensywna nauka słówek przez internet z lektorem


Login:  

Hasło:  
Zapamiętaj swoje dane
Rejestracja | Reset hasła


SŁOWNIK POLSKO-ANGIELSKI I ANGIELSKO-POLSKI
Z WYMOWĄ LEKTORA   (Przetestuj lektora)

Szukaj słówko lub wyrażenie:    
ą ć ę ł ń ó ś ź ż 

Kliknij, aby wypróbować nowy ePanel do nauki

na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonie2000 najczęściej używanych słów w języku angielskim
Pakiet "English Top 2000"

Jak twierdzą specjaliści od nauczania angielskiego, aby rozumieć w 80-ciu procentach angielskie teksty lub mowę wystarczy poznać tylko 1000 słów, które najczęściej pojawiają się w języku angielskim. Znajomość dodatkowego 1000 odpowiednio wybranych słów pozwoli Ci natomiast zrozumieć przekaz nawet w 90-95%.

W tym celu stworzyłem specjalny kurs o nazwie "English Top 2000". Materiał do tego kursu został przygotowany na podstawie własnych badań i analiz statystycznych serwisu. Dzięki temu po opanowaniu tego materiału powinieneś w znacznym stopniu rozumieć m.in. wiadomości TV przekazywane na większości anglojęzycznych kanałach informacyjnych.

W ramach tego pakietu otrzymujesz:
 • Dostęp do pakietu English Top 1000, zawierający pierwsze 1000 najczęściej używanych słów w języku angielskim. Wartość tego pakietu to 141 zł.

 • Dostęp do kolejnych 40 lekcji z kolejnym 1000 słów "English Top 2000, cz.41 do English Top 2000, cz.80" w wersji PRO z brytyjską wymową lektora

 • Dostęp do wszystkich trybów nauki, dzięki którym (bez względu na to, czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem) do perfekcji opanujesz zarówno pisownię jak i rozumienie tekstu, korzystając z ćwiczeń:
  - pisanie z klawiatury
  - metoda "Wiem/ Nie wiem"
  - kojarzenie słownictwa
  - dyktando (pisanie ze słuchu)
  - tłumaczenie ze słuchu

 • Dostęp do modułu utrwalania "Listen & Repeat", dzięki któremu jeszcze lepiej osłuchasz się z "językiem mówionym"

 • Dostęp do najefektywniejszego systemu powtórek, który na podstawie analizy Twoich postępów będzie wyznaczał Ci w najbardziej optymalnym czasie kolejne lekcje i powtórki, aż cały materiał na stałe zapisze się w Twojej pamięci

Uwaga!!!
Dostęp do pakietu "English Top 2000", podobnie jak dostęp do pakietu English Top 1000, nie jest ograniczony czasowo, a zatem jeśli będzie taka potrzeba, możesz do niego zajrzeć nawet za kilkanaście lat.

BONUS1:
Do pakietu English Top 2000 otrzymasz dodatkowo gratis zestaw fiszek w formacie PDF wraz z transkrypcją fonetyczną. Dwustronne kartoniki pozwolą Ci uczyć się metodą tradycyjną bez koniecznośi posiadania komputera.

BONUS2:
Każdą lekcję z pakietu English Top 2000 będziesz mógł uruchomić w trybie Memory-Game, który pozwoli Ci połączyć naukę z zabawą. Ta opcja jest dostępna wyłącznie tylko w tym pakiecie.

BONUS3:
Lekcje z pakietu English Top 2000 będziesz mógł bez ograniczeń uruchamiać w aplikacji mobilnej "Angielski Słownictwo" na smatfonach i tabletach z systemem android, bez konieczności posiadania wersji premium.

Cena wiecznego dostępu do całego pakietu English TOP 2000
wynosi 197.00 zł

Rabat %: %
Kod rabatowy:
Cena do zapłaty: PLN


ABY ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE
ZALOGUJ SIĘ NA SWOJE KONTO
100% gwarancji satysfakcji:
Mogę Ci zagwarantować w 100%, że oferowany w tym serwisie system nauki działa. Jeśli w ciągu 30 dni nie zauważysz u siebie rezultatów poinformuj mnie o tym, a ja pokryję wszystkie poniesione przez Ciebie koszty nauki.


Operatorem serwisu jest firma:

"EKLO" Krzysztof Klonowicz
ul. Jesionowa 5, 95-070 Aleksandrów Łódzki
NIP: 947-154-73-75, REGON: 100227924Slownictwo.pl
Copyright © 2019 by EKLO Krzysztof Klonowicz


Regulamim serwisu   Polityka prywatności   Funkcjonalność   Program Partnerski   Kiosk   Blog   Kontakt