Nauka języków obcych online

angielski, niemiecki, hiszpański
     
slider image

Szybka nauka słówek i zwrotów
na 7 sprawdzonych sposobów

Niezależnie czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem, znajdziesz najlepszy dla siebie sposób, dzięki króremu nauka słówek z języka angielskiego bedzie szybka, przyjemna i najbardziej efektywna.

Tryb bezwzrokowy
"Listen & Repeat"

Dzięki nagraniom lektora (wymowa brytyjska i polska) możesz przesłuchiwać słówka z wybranych lekcji w sposób cykliczny i w pełni konfigurowalny (częstotliwość, prędkość, zwolnione tempo, ilość powtórzeń, itp) bez konieczności spoglądania w ekran

Wskażnik poprawności
wymowy

Dowiedz się, jaki jest wskażnik poprawności Twojej wymowy. Sprwadź czy jesteś dobrze rozumiany przez innych. Dzięki trenerowi wymowy wyszlifujesz do perfekcji swoją wymowę i akcent, nawet na najtrudniejszych zwrotach.

Inteligentny system
powtórek

Autorski algorytm, uzwględniający "krzywą zapominania" oraz naturalne predyspozycje organizmu wyznaczy Ci materiał do powtórki w najbardziej optymalnym czasie, aby trwale go zapamiętać i maksymalnie skrócić czas nauki.

Tworzenie własnych
zestawów do nauki

Poza materiałem kursu masz dostęp do tysięcy zestawów tworzonych przez innych użytkowników. Utworzysz też własne bazy w dowolnie wybranego słownictwa w oparciu o serwisowy słownik

Fotolekcje i gry
pamięciowe

Skorzystaj z lekcji obrazkowych, ułatwiających zapamiętywanie oraz rywalizuj z innymi w zawodach językowych Memo Games, które relaksujących i ćwiczących pamięć

Nauka na komputerze, laptopie, tablecie, smartfonie

Pobierz wybrane lekcje i nagrania i ucz się w dowolnym miejscu, również w trybie offline - bez dostępu do internetu. Wyniki lekcji zostaną przesłane do serwisu jak będziesz w zasięgu sieci.

Pobierz na swój telefon dedykowaną aplikację mobilną - na system android, ios (iPhone, iPad) lub Huawey:

Serwis Slownictwo.pl istnieje od 2005 roku. To jedna z pierwszych stron do nauki języka angielskiego, które powstały w polskim internecie. Od tego czasu z serwisu skorzystało ponad 200 tysiecy osób.

Serwis wspiera edukację całych rodzin - od 2020 roku jest partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny oraz posiada certyfikat Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Opinie o Slownictwo.pl

Opinie i oceny poszczególnych aplikacji mobilnych znajdziesz na stronach:
Google Play, AppStore, Huawei AppGallery
Uwórz własny panel nauki

Po rejestracji konta otrzymujesz dostęp do wielu tysięcy darmowych zestawów lekcji z różnych kategorii tematycznych we wszystkich możliwych trybach nauki