Nauka języka angielskiego i niemieckiego przez internet  

SLOWNICTWO.PL
serwis do utrwalania słownictwa
z języka angielskiego i niemieckiego

intensywna nauka słówek przez internet z lektorem


Login:  

Hasło:  
Zapamiętaj swoje dane
Rejestracja | Reset hasła


SŁOWNIK POLSKO-ANGIELSKI I ANGIELSKO-POLSKI
Z WYMOWĄ LEKTORA   (Przetestuj lektora)

Szukaj słówko lub wyrażenie:    
ą ć ę ł ń ó ś ź ż 

Kliknij, aby wypróbować nowy ePanel do nauki

na komputerze, laptopie, tablecie i smartfonieRegulamini korzystania z serwisu Slownictwo.pl
Regulamin Serwisu Slownictwo.pl§1. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Niniejszy regulamin określa warunki korzystania z serwisu internetowego Słownictwo.pl, znajdującego się pod adresem www.slownictwo.pl oraz zasady świadczenia usług za jego pośrednictwem.

 2. Właścicielem i administratorem Serwisu Slownictwo.pl jest
  "EKLO" Krzysztof Klonowicz
  ul. Jesionowej 5, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  NIP: 947-154-73-75, REGON: 100227924

 3. Przedmiotem serwisu jest pomoc w nauce języków obcych poprzez dostarczenie systemu do szybkiego przyswajania słownictwa i zwrótów z języka obcego oraz autorskeigo algorytmu powtórek.

 4. Osoba dokonująca rejestracji w serwisie oświadcza, że zapoznała się z warunkami niniejszego regulaminu oraz akceptuje politykę prywatności serwisu, wyrażając zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883).

 5. Po dokonaniu aktywacji konta zarejestrowana osoba staje się w pełni użytkownikiem serwisu.

 6. Akceptując regulamin, użytkownik zgadza się na publikację swojego identyfikatora (loginu) oraz innych własnych treści na stronach związanych z serwisem (np. rankingi użytkowników, forum, opinie o serwisie...).


§2. DOSTĘP DO SERWISU

 1. Serwis działa w środowisku on-line, dzięki czemu nauka słownictwa oraz dostęp do wyników możliwe są z każdego miejsca z dostępem do internetu przez 24 godziny na dobę w każdym dniu tygodnia (z wyłączeniem przypadków określonych w puntach §5.1 - §5.3 niniejszego regulaminu).

 2. Dostęp do serwisu jest spersonalizowany. Każdy użytkownik posiada swój własny unikalny identyfikator (podany podczas rejestracji) oraz hasło dostępu do serwisu. Dane te są niezbędne do prawidłowego zalogowania na swoje konto.

 3. Użytkownik jest zobowiązany potwierdzić swoją rejestrację w serwisie poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który zostaje przesłany wraz z hasłem dostępu na podany podczas rejestracji adres email. Wprowadzenie błędnego adresu email przy rejestracji uniemożliwia poprawną aktywację konta w serwisie.

 4. W przypadku nie otrzymania potwierdzenia rejestracji (czas otrzymania potwierdzenia dla niektórych skrzynek pocztowych może wynosić do kilku godzin) użytkownik może skorzystać z opcji "Wygeneruj nowe hasło" dostępnej w panelu logowania. W przypadku braku kolejnej odpowiedzi należy skontaktować się z administratorem.

 5. Konta nieaktywne są usuwane z serwisu po 14 dniach od daty ich rejestracji.

 6. Użytkownik może posiadać tylko jedno konto w serwisie. Jeśli korzysta w serwisie z nauki kilku języków obcych

 7. Niedozwolone udostępnianie posiadanego konta innym osobom.

 8. Hasło dostępu do serwisu jest zaszyfrowane i nie ma możliwości jego odzyskania. W przypadku, gdy użytkownik zapomni swoje hasło, jest możliwość wygenerowania nowego hasła (opcja dostępna w panelu logowania). W tym celu należy podać swój identyfikator z serwisu (login) lub adres email podany podczas rejestracji. Link umożliwiający ustalenie nowego hasła zostanie przesłany na adres email użytkownika.

 9. Założenie konta w serwisie Slownictwo.pl jest bezpłatne. Po prawidłowej aktywacji kanta Użytkownik uzyskuje dostęp "PASYWNY" do serwisu co oznacza, że może korzystać tylko z części kursu oraz dodatkowych ograniczeń funkcjonalności

 10. Dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu jest możliwy po aktywowaniu wybranego przez siebie abonamentu na stronie http://www.slownictwo.pl/?f=ordermenu lub z poziomu panelu użytkownika, wchodząc w opcję "Zamów abonament", dostępną na górnym pasku panelu.

 11. Różnice pomiędzy aktywnym i pasywnym dostępem do serwisu zawarte są w dziale Funkcjonalność

 12. Użytkownik serwisu nie ma obowiązku korzystania z płatnej części serwisu i może korzystać za darmo przez dowolny okres czasu z przysługującej mu funkcjonalności, wynikającej z posiadanego statusu.

 13. Użytkownik serwisu po zalogowaniu na swoje konto posiada wgląd w swoje dane osobowe (w zakładce "Twoje dane") oraz ma możliwość ich modyfikacji

 14. Użytkownik zobowiązuje się podawać w formularzu swoje prawdziwe dane.

 15. Użytkownik zobowiązuje się niezwłocznie poinformować Administratora serwisu o każdej zmianie swojego adresu e-mail, poprzez jego aktualizację, co jest niezbędne do poprawnego korzystania z serwisu.

 16. Użytkownik w każdym momencie ma prawo zrezygnować z usług serwisu i zażądać usunięcia swojego konta i danych osobowych, bez podania jakichkolwiek przyczyn. Taką informację powinien przesłać na adres administratora serwisu admin(at)slownictwo.pl, podając koniecznie swój identyfikator (login) z serwisu. Procedura usunięcia konta polega na kliknięciu w specjalny link, który zostanie przesłany na adres email użytkownika.


§3. WYMAGANIA TECHNICZE

 1. Do korzystania z serwisu wymagane są:

  • komputer z zainstalowanym systemem operacyjnym Windows lub systemem Linux oraz Apple.

  • przeglądarka internetowa (Mozilla Firefox, Gogle Chrome, Internet Explorer, Opera, Safari - zalecane jest posiadanie zawsze zaktualizowanej najnowszej wersji przeglądarki)

  • posiadanie własnej skrzynki pocztowej (osobisty adres email) oraz ewentualnego oprogramowania do jej obsługi

  • Do poprawnej pracy serwisu niezbędna jest odpowiednia konfiguracja przeglądarki internetowej (zwykle wystarczają domyślne ustawienia pojawiające się przy pierwszej instalacji). Opis konfiguracji oraz sposób rozwiązywania najczęstszych problemów znajduje się w pomocy technicznej na stronie www.slownictwo.pl/?f=pomoc.

  • dostęp do serwisu jest również możliwy poprzez aplikację mobilną z systemem android (od wersji systemu 2.1), która dodatkowo pozwala na pracę w tzw. trybie off-line (bez dostępu do sieci). Najnowszą wersję aplikacji można pobrać zawsze ze strony Google Play
   - do nauki języka angielskiego:
   https://play.google.com/store/apps/details?id=eklo.slownictwo
   - do nauki języka niemieckiego:
   https://play.google.com/store/apps/details?id=eklo.slownictwo.niemiecki 2. Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności za błędy w działaniu serwisu, wynikające z niewłaściwej konfiguracji przeglądarki

 3. Od użytkownika wymagana jest ponadto podstawowa znajomość obsługi komputera, głównie umiejętność korzystania z przeglądarki internetowej oraz komunikowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej.§4. PŁATNOŚCI ZA ABONAMENT

 1. Aby zamówić abonament do serwisu należy wcześniej złożyć odpowiednie zamówienie, wybierając okres i rodzaj abonamentu. Zamówienie można złożyć po zalogowaniu do serwisu, wchodząc w opcję "ZAMÓW ABONAMENT", która znajduje się na górnym pasku panelu użytkownika (obok loginu użytkownika).

 2. Wszystkie dane do wykonania płatności znajdują się po potwierdzeniu swojego zamówienia.

 3. Wysokość pierwszej opłaty abonamentowej za pełny dostęp do serwisu oraz dostępne okresy abonamentu określa aktualny Cennik usług

 4. Wysokość kolejnych opłat abonamentowych zostaje obniżona o wypracowany rabat, który jest zależny od ilości miesięcy opłaconego aktywnego korzystania z serwisu (N miesięcy abonamentu = N procent zniżki, pod warunkiem zachowania ciągłości abonamentu). Po przekroczeniu 90 miesięcy nauki użytkownik może otrzymać maksymalny wypracowany rabat w wysokości 90%. Po przekroczeniu 100 miesięcy ciągłej aktywnej nauki użytkownik ma prawo ubiegać się o darmowy wieczny dostęp do serwisu. Wystarczy wysłać w tej sprawie wiadomość do administratora serwisu.

 5. Proces płatności za abonament został tak zautomatyzowany, aby użytkownik mógł sam w ciągu kilku minut aktywować pełny dostęp do serwisu. Płatność za abonament można dokonać korzystając z jednej z poniższych możliwości:
  • za pomocą zitegrowanego z serwisem systemu płatności internetowych (PayU, Dotpay), pozwalającego na szybkie wykonanie przelewu drogą elektroniczną, korzystając z kilkudziesięciu popularnych kanałów płatności
  • za pomocą karty kredytowej
  • za pomocą systemu PayPal
  • za pomocą standardowego przelewu lub wpłaty na poczcie na numer konta podany po złożeniu zamówienia (serwis udostępnia również gotowe, wypełnione formularze w formacie PDF)
  • za pomocą kodu SMS Premium (dotyczy jedynie abonamentu na okres do 1 miesiąca)


 6. Osoby dokonujące opłat za abonament z zagranicy mogą skorzystać z opcji opisanych na stronie FAQ (najczęstszych pytań i odpowiedzi)

 7. Okres abonamentu liczony jest od:
  • dnia zaksięgowania wpłaty w przypadku, gdy użytkownik nie posiadał w tym dniu aktywnego abonamentu (założenie nowego abonamentu)
  • daty końca ważności ostatniego abonamentu w przypadku, gdy użytkownik posiadał w tym dniu aktywny abonament (przedłużenie starego abonamentu)


 8. Okres pomiędzy czasem dokonania opłaty a czasem aktywacji konta jest zależny od wybranego sposobu płatności i wynosi on:
  • w przypadku przelewów elektronicznych - od kilku sekund do kilkudziesięciu minut (pod warunkiem zastosowania poprawności procedury płatności w danym banku),
  • w przypadku płatności kartą - do kilkunastu godzin,
  • w przypadku tradycyjnych przelewów papierowych w banku zwykle do 3 dni roboczych,
  • w przypadku wpłaty na poczcie - nawet do 7 dni roboczych.


 9. Płatność za abonament można dokonać zaraz po złożeniu zamówienia lub w ciągu kolejnych 21 dni, korzystając z bezpośredniego linku do realizacji zamówienia, który jest przesyłany na adres email użytkownika zapisany w bazie danych. Wszystkie oczekujące zamówienia wraz z linkami do ich realizacji dostępne są po zalogowaniu w panelu "Konto".

 10. Użytkownik będzie otrzymywał na swoją skrzynkę email przypomnienia o zamówieniach oczekujących na realizację wraz z linkiem do ich realizacji po 7 dniach, 14 dniach i dzień przed wygaśnięciem zamówienia.

 11. Jeśli użytkownik posiada kilka złożonych zamówień na abonament realizacja jednego z nich spowoduje automatyczne anulowanie pozostałych zamówień.

 12. Serwis nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia w aktywacji abonamentu wynikające z zaniedbań na poczcie lub banku, jak również zaniedbań samych użytkowników (błędnie wypełnione dane na formularzu przelewu/wpłaty, brak podania swojego identyfikatora z serwisu, itp.)


§5. REKLAMACJE

 1. Wszelkie zakłócenia w funkcjonowaniu Serwisu, uwagi pod jego adresem oraz wszelkie reklamacje składane w związku z nienależytym wykonaniem usług być wysyłane przez Użytkownika drogą elektroniczną, korzystając z formularza kontaktu, znajdującego się na stronie https://www.slownictwo.pl/?f=kontakt lub pocztą tradycyjną na adres korespondencyjny podany na tej stronie.

 2. Reklamacja składana przez Użytkownika powinna zawierać:
  -imię i nazwisko oraz dane kontaktowe osoby składającej reklamację,
  - nazwę (login) lub adres email konta Użytkownika, którego dotyczy reklamacja,
  - przedmiot reklamacji (nazwa zamówioenego produktu lub usługi),
  - datę złożenia reklamacji,
  - podpis osoby składającej reklamację

 3. Jeśli płatność za produkt była dokonana za pośrednictwem systemu elektronicznych płatności (realizowanych przez serwis PayU, Dotpay, PayPal) pieniądze są zwracane automatycznie na konto, z którego była dokonywana płatność, bez potrącania jakichkolwiek prowizji związanych dokonywaniem tych płatności. Jeśli płatność została dokonana w inny sposób należy podać w zgłoszeniu reklamacyjnym numer konta bankowego, na które ma zostać zwrócona pełna kwota.

 4. Zgłoszenia reklamacyjne będą na bieżąco rozpatrywane na wniosek Użytkownika w okresie nie dłuższym niż 7 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

 5. Wszystkie produkty oferowane w serwisie objęte są 100% gwarancją satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni od daty realizacji zamówienia produkt nie spełnia oczekiwań użytkownika ma on prawo odstąpić od umowy i otrzymać całkowity zwrot wpłaconych pieniędzy bez podawania jakiegokolwiek powodu.
§6. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Administrator serwisu, jako jego właściciel i jednocześnie twórca, dołoży wszelkich starań, aby zapełnić ciągłość poprawnego funkcjonowania serwisu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jednakże nie ponosi on żadnej odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu serwisu spowodowane siłami wyższymi, awariami technicznymi serwera lub sieci Internet oraz ingerencją osób trzecich w struktury systemu informatycznego obsługującego serwis.

 2. Administrator zastrzega sobie prawo do tymczasowego wyłączenia serwisu (lub jego części) bez wcześniejszego uprzedzenia użytkowników, w celu przeprowadzenia konserwacji serwisu, aktualizacji oprogramowania lub dodania nowych usług.

 3. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za utratę wszelkich danych użytkownika, spowodowanych awarią sprzętu, nieprawidłowym działaniem sieci Internet lub utratą danych na skutek działania osób trzecich.

 4. Administrator zastrzega sobie prawo do publikowania na ogólnie dostępnych stronach Serwisu informacji o najlepszych użytkowników i ich wynikach nauki, jak również opinii użytkowników korzystających z serwisu

 5. Administrator nie odpowiada za materiały, które są umieszczane w serwisie przez użytkowników jak również inne treści przedstawiane na łamach forum oraz w książce gości.

 6. Zabronione jest bez zgody Administratora jakiekolwiek kopiowanie lub powielanie informacji zawartych w serwisie, wykorzystywanych materiałów i nagrań oraz rozwiązań technologiczno-programistycznych (kody źródłowe, zastosowane algorytmy), za wyjątkiem przypadków dozwolonego użytku wynikających z ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83).
Slownictwo.pl
Copyright © 2019 by EKLO Krzysztof Klonowicz


Regulamim serwisu   Polityka prywatności   Funkcjonalność   Program Partnerski   Kiosk   Blog   Kontakt