Karta Dużej Rodziny
nauka języka obcego -50%

Serwis Slownictwo.pl jest oficjalmym partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny, wspierając edukację językową dużych rodzin z dziećmi.
Jeśli jesteś posiadaczem Karty Dużej Rodziny otrzymujesz minimum 50% rabatu na naukę języka obcego w serwisie Slownictwo.pl. Rabat dotyczy abonamentu premium jak równiez wszystkich pozostałych produktów serwisów (bezterminowe dostępy do pakietów lekcji). Jest to minimalna wilekośc rabatu. To oznacza, że jeśli Twój wypracowany rabat za ciągłość nauki jest większy niż przysługująca Ci zniżka z tytułu KDR, możesz korzystać z jeszcze większych zniżek. Zgodnie z regulaminem serwisu 1 mies abonamentu = 1% dodatkowej zniżki na dalszą naukę. Po 100 miesiącach nauki użytkownik otrzymuje bezterminowy dostęp do serwisu bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.
Aby skorzystać z rabatu min. 50% dla posiadaczy KDR należy:
 1. Zalogować sie do serwisu na stronie https://www.slownictwo.pl/epanel/logowanie. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta w serwisie utwórz je na stronie https://www.slownictwo.pl/epanel/rejestracja/.
 2. Po zalogowaniu do serwisu wejdź w menu bocznego w zakładkę Panel rodziny, wybierz jedną z 3 opcji:
  • jestem dzieckiem
  • jestem rodzicem
  • jestem seniorem
  i aktywuj panel rodzinny.
 3. Obok opcji Karta Dużej Rodziny kliknij w "Dodaj kartę"
 4. Wprowadź numer swojej Karty Dużej Rodziny oraz jej datę ważności (jeśli nie jest bezterminowa) oraz wciśnij "Zweryfikuj Kartę"
 5. Po porawnej weryfikacji Twój minimalny rabat na naukę wyniesie 50%.
Do panelu rodziny możesz również dodać konta pozostałych członków rodziny i również aktywować dla nich minimalny rabat 50%.
Jeśli nie posiadasz Karty Dużej Rodziny możesz również aktywować panel rodzinny na swoim koncie i dodać do niego członków swojej rodziny. W ten sposób kazda osoba z Twojej rodziny otrzyma na naukę min.30% rabatu.