Ogólnopolska Karta Seniora 60+

Serwis Slownictwo.pl posiada certyfikat Ogólnopolskiej Karty Seniora, wspierając edukację językową osób po 60-ce:
Jeśli jesteś posiadaczem Karty Seniora otrzymujesz minimum 50% rabatu na naukę języków obcych w serwisie Slownictwo.pl. Rabat dotyczy abonamentu premium jak równiez wszystkich pozostałych produktów serwisów (bezterminowe dostępy do pakietów lekcji). Jest to minimalna wilekośc rabatu. To oznacza, że jeśli Twój wypracowany rabat za ciągłość nauki jest większy niż przysługująca Ci zniżka z tytułu KDR, możesz korzystać z jeszcze większych zniżek. Zgodnie z regulaminem serwisu 1 mies abonamentu = 1% dodatkowej zniżki na dalszą naukę. Po 100 miesiącach nauki użytkownik otrzymuje bezterminowy dostęp do serwisu bez konieczności wnoszenia dodatkowych opłat.
Aby skorzystać z rabatu min. 50% dla posiadaczy Kary Seniora należy:
  1. Zalogować sie do serwisu na stronie https://www.slownictwo.pl/epanel/logowanie. Jeśli nie posiadasz jeszcze własnego konta w serwisie utwórz je na stronie https://www.slownictwo.pl/epanel/rejestracja/.
  2. Po zalogowaniu do serwisu wejdź w menu bocznego w zakładkę Panel rodziny i wybierz opcję "Jestem seniorem"
  3. Obok opcji Karta Seniora kliknij w "Dodaj Kartę"
  4. Wprowadź numer swojej Karty Seniora i wciśnij "Zweryfikuj Kartę"
  5. Po porawnej weryfikacji Twój minimalny rabat na naukę wyniesie 50%.
Jeśli porzebujesz jakiejkolwiek pomocy w utworzeniu konta w serwisie, nie posiadasz adresu email lub nie wiesz jak dodać kartę seniora do swojego konta KLIKNIJ TUTAJ, aby skontaktuj się z administratorem serwisu.