Szybka nauka słówek z języka francuskiego

Słownik polsko-francuski i francusko-polski z wymową lektora i transkrypcją fonetyczną


Aby posłuchać wymowy lektora, kliknij na ikonę głosnika
Oferta szybkiej nauki słówek z języka francuskiego zawiera dostęp do działów:

Pełny dostęp do wszystkich działów lekcji z języka francuskiego możliwy jest w ramach abonamentu. Możesz również otrzymać bezterminowy dostęp tylko do wybranych przez siebie pakietów lekcji.

Każdy material lekcji możesz wyświelić na ekranie, sortować, przeszukiwać, drukować na drukarce, przesłuchać nagrania audio

8 efektywnych trybów nauki słówek

Wybierz najbardziej odpowiedni dla siebie sposób szybkiej nauki słówek. Kazdy z nich działa nawet na osoby najbardziej "oporne na francuski". Dzięki wielu rodzajom ściczeń nauka języka francuskiego nie bedzie nudna i przynosie znacznie szybsze efekty, niż metody tradycyjne. System pozwali Ci w przyjemny sposób opanować nawet najtrudniejsze francuskie słówka i wyrażenia.

Tworzenie własnych zestawów francuskich

Jeśłi masz do nauki listę własnych słówek z francuskiego (np. z lekcji, z kursu) wykorzystaj do tego moduł tworzenia własnych zestawów.

Mając do dyspozycji pełne zasoby słownikowe naszego serwisu szybko utworzysz własne lekcje ze swoimi słówkami i zwrotami i szybko podczepisz je pod cały system powtórek.

Generator francuskich fiszek.

Do każdej lekcji z języka francuskiego możesz stworzyć gotowe do wydruku "fiszki", czyli małe dwustronne kartoniki ze słówkami i transktypcją fonetyczną oraz ich tłumaczeniem po drugiej stronie). Fiszki pozwalają na tradycyjną naukę bez komputera i telefonu.

Fiszki z języka angielskiego możesz również wygenerować do samodzielnie utworzonych zestawów, zawierających własne słówka, zwroty i zdania, jak również do dowolnie wybranych lekcji, powtórek itp.

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka francuskiego na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

Premia za ciągłość nauki

Zachowując ciągłość nauki, za każdą kolejnę aktywację aboanentu zapłacisz mniej. Wysokość rabatu za kontynuację jest równa ilości opłaconych wcześniej miesięcy co oznacza, że po 90 miesiącach nauki otrzymujesz 90% zniżki a po 100 miesiącach nauki możesz ubiegać się o wieczysty darmowy dostęp do wersji Premium.
Slownictwo.pl jest jedynym serwisem edukacyjnym w Polsce (a może i na świecie!), który oferuje swoim użytkownikom taką premię!

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.