HOME Ukraiński

Nauka języka ukraińskiego

Słownik polsko-ukraiński i ukraińsko-polski z wymową lektora i transkrypcją fonetyczną

Aby posłuchać wymowy lektora, kliknij na ikonę głosnika
ZOBACZ: Transkrypcja fonetyczna w języku ukraińskim, czyli jak wymawiać ukraińskie słówka
Slownictwo.pl to jeden z pierwszych i najbardziej rozbudowanych serwisów do nauki słówek i zwrotów z języka ukraińskiego, jaki powstał w polskim internecie. Od 2005 roku z lekcji na Slownictwo.pl skorzystało ponad 200 tysięcy zadowolponych użytkowników.
Pełna oferta nauki języka ukraińskiego na Slownictwo.pl zawiera dostęp do działów:

Każdy material lekcji możesz wyświelić na ekranie, sortować, przeszukiwać, drukować na drukarce, przesłuchać nagrania audio

9 efektywnych trybów nauki

w trakcie których zaangazowanych jest jednocześnie wiele zmysłów. Dzięki temu nauka języka ukraińskiego nie jest nudna i przynosi znacznie szybsze efekty, niż metody tradycyjne. System pozwala w przyjemny sposób opanować nawet najtrudniejsze ukraińskie słówka i wyrażenia i działa na osoby nawet najbardziej "oporne na ukraiński".

Moduł tworzenia własnych zestawów lekcjiJeśłi masz do nauki listę swoich słówek lub zwrotów (np. z lekcji, z kursu) wykorzystaj do tego moduł tworzenia własnych zestawów.

Mając do dyspozycji pełne zasoby słownikowe naszego serwisu szybko utworzysz własne lekcje ze swoimi słówkami i zwrotami z języka ukraińskiego i szybko podczepisz je pod cały system powtórek.

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

Premia za ciągłość nauki

Zachowując ciągłość nauki, za każdą kolejnę aktywację aboanentu zapłacisz mniej. Wysokość rabatu za kontynuację jest równa ilości opłaconych wcześniej miesięcy co oznacza, że po 90 miesiącach nauki otrzymujesz 90% zniżki a po 100 miesiącach nauki możesz ubiegać się o wieczysty darmowy dostęp do wersji Premium.
Slownictwo.pl jest jedynym serwisem edukacyjnym w Polsce (a może i na świecie!), który oferuje swoim użytkownikom taką premię!

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.