Nauka słówek z języka ukraińskiego

Słownik polsko-ukraiński i ukraińsko-polski z wymową lektora i transkrypcją fonetyczną


Aby posłuchać wymowy lektora, kliknij na ikonę głosnika
Slownictwo.pl to jeden z pierwszych i najbardziej rozbudowanych serwisów do nauki słówek i zwrotów z języka ukraińskiego, jaki powstał w polskim internecie. Od 2005 roku z lekcji na Slownictwo.pl skorzystało ponad 200 tysięcy zadowolponych użytkowników.
Pełna oferta nauki języka ukraińskiego na Slownictwo.pl zawiera dostęp do działów:

Każdy material lekcji możesz wyświelić na ekranie, sortować, przeszukiwać, drukować na drukarce, przesłuchać nagrania audio

9 efektywnych trybów nauki języka ukraińskiego

w trakcie których zaangazowanych jest jednocześnie wiele zmysłów. Dzięki temu nauka języka ukraińskiego nie jest nudna i przynosi znacznie szybsze efekty, niż metody tradycyjne. System pozwala w przyjemny sposób opanować nawet najtrudniejsze ukraińskie słówka i wyrażenia i działa na osoby nawet najbardziej "oporne na ukraiński".

Tworzenia własnych zestawów słówek z ukraińskiegoJeśłi masz do nauki listę swoich słówek lub zwrotów (np. z lekcji, z kursu) wykorzystaj do tego moduł tworzenia własnych zestawów.

Mając do dyspozycji pełne zasoby słownikowe naszego serwisu szybko utworzysz własne lekcje ze swoimi słówkami i zwrotami z języka ukraińskiego i szybko podczepisz je pod cały system powtórek.