HOME Niemiecki

Nauka języka niemieckiego

Pełna oferta Premium kursu nauki języka niemieckiego na Slownictwo.pl zawiera dostęp do działów:

Pełny dostęp do wszystkich działów lekcji z języka niemieckiego możliwy jest w ramach abonamentu. Możesz również otrzymać bezterminowy dostęp tylko do wybranych przez siebie pakietów lekcji.

Każdy material lekcji możesz wyświelić na ekranie, sortować, przeszukiwać, drukować na drukarce, przesłuchać nagrania audio

8 efektywnych trybów nauki

Niezaleznie od tego, czy jesteś wzrokowcem, czy słuchowcem, znajdziesz odpowiednią metodę dopasowaną do Ciebie. Dzięki temu nauka języka niemieckiego nie bedzie nudna i przynosie znacznie szybsze efekty, niż metody tradycyjne. System pozwala w przyjemny sposób opanować nawet najtrudniejsze niemieckie słówka i wyrażenia i działa na osoby nawet najbardziej "oporne na niemiecki".

Moduł tworzenia baz własnych

Jeśłi masz do nauki listę swoich słówek (np. z lekcji, z kursu) wykorzystaj do tego moduł tworzenia własnych zestawów.

Mając do dyspozycji pełne zasoby słownikowe naszego serwisu szybko utworzysz własne lekcje ze swoimi słówkami i zwrotami i szybko podczepisz je pod cały system powtórek.

Generator fiszek.

Do każdej lekcji z języka niemieckiego możesz stworzyć gotowe do wydruku "fiszki", czyli małe dwustronne kartoniki ze słówkami i transktypcją fonetyczną oraz ich tłumaczeniem po drugiej stronie). Fiszki pozwalają na tradycyjną naukę bez komputera i telefonu.

Fiszki z języka angielskiego możesz również wygenerować do samodzielnie utworzonych zestawów, zawierających własne słówka, zwroty i zdania, jak również do dowolnie wybranych lekcji, powtórek itp.

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

Premia za ciągłość nauki

Zachowując ciągłość nauki, za każdą kolejnę aktywację aboanentu zapłacisz mniej. Wysokość rabatu za kontynuację jest równa ilości opłaconych wcześniej miesięcy co oznacza, że po 90 miesiącach nauki otrzymujesz 90% zniżki a po 100 miesiącach nauki możesz ubiegać się o wieczysty darmowy dostęp do wersji Premium.
Slownictwo.pl jest jedynym serwisem edukacyjnym w Polsce (a może i na świecie!), który oferuje swoim użytkownikom taką premię!

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.