2000 najczęściej używanych słówek z języka niemieckiego
lista Deutsch Top 2000

Specjaliści od nauki języka niemieckiego uważają, że znajomość 1000 słów, które najczęściej pojawia się w języku niemieckim, czyli tzw. pakiet Deutsch Top 1000 zwykle wystacza, aby rozumieć niemiecką mowę lub tekst na poziomie 80%. Jeśłi nauczysz się dodatkowego tysiąca słów Twój poziom zrozumienia niemieckiego przekazu może przekroczyć 90%.
Przygotowałem, w oparciu o badania statystyczne oraz własne statystyki serwisu, specjalny rozszerzony kurs o nazwie "Deutsch Top 2000", dzięki któremu w najszybszy i najtańszy sposób nauczysz się dwa tysiące niemieckich słów, które najczęściej pojawiają się w tekstach oraz potocznej mowie.

W ramach pakietu 2000 słów otrzymuesz:
  • Dostęp do pakietu Deutsch Top 1000, zawierający pierwsze 40 lekcji "Top 1000, cz.1" do "Top 1000, cz.40" w wersji PRO z niemiecką wymową lektora. Każda lekcja składa się z 25 słówek (jest optymalna ilość pozycji do nauki na jedną lekcję).
  • Dostęp do dodatkowych 40 lekcji "Top 2000, cz.41" do "Top 2000, cz.80" w wersji PRO z niemiecką wymową lektora.
  • Dostęp do wszystkich dostępnych w serwisie 7 metod nauki - bez względu na to, czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem w łatwy, szybki i przyjemny sposób zapamiętasz wszystkie zwroty z pakietu (pytania i odpowiedzi) i do perfekcji opanujesz ich rozumienie, wymowę ale również pisownię.
  • Dostęp do generatora fiszek - czyli narzędzia, które dla kazdej lekcji z pakietu wygeneruje 2-stronny dokument z niemieckimi słówkami, transktypcją fonetyczną oraz ich tłumaczeniem po drugiej stronie. Takie wydrukowane i pocięte odpowiednio kartoniki pozwalają uczyć się metodą tradycyjną - bez komputera i telefonu.