HOME AngielskiSłówka - Lista top 2000

2000 najczęściej używanych słówek z języka niemieckiego
Deutsch Top 2000

Specjaliści od nauki języka niemieckiego uważają, że znajomość 1000 słów, które najczęściej pojawia się w języku niemieckim zwykle wystacza, aby rozumieć tekst, czy mowę na poziomie 80%. Zjanomość dodatkowego tysiąca słów może pomóc Ci jeszcze bardziej zwiększyć poziom zrozumienia niemieckiego przekazu do 90%.
Tę teorię możesz sprawdzić w praktyce na swoim własnym przykładzie. Właśnie przygotowałem, w oparciu o różne badania statystyczne oraz własne statystyki serwisu, specjalny kurs o nazwie "Deutsch Top 2000", dzięki któremu w najszybszy i najtańszy sposób nauczysz się dwa tysiące niemieckich słów, które najczęściej pojawiają się w tekstach oraz potocznej mowie.

W ramach pakietu 2000 słów otrzymuesz:
Masz do dyspozycji aż 7 różnych trybów nauki:

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.
Pełny pakiet "Deutsch top 2000" dostępny jest gratis w ramach abonamentu do serwisu. Możesz również zakupić poniżej bezterminowy dostęp do tego pakietu. Możesz też skorzystać z bardziej okrojonej wersji "Deutsch Top 1000".