1000 najczęściej używanych słówek z języka niemieckiego
lista Deutsch Top 1000

Specjaliści od nauki języka niemieckiego uważają, że znajomość 1000 słów, które najczęściej pojawia się w języku niemieckim zwykle wystacza, aby rozumieć niemiecki przekaz (tekst, mowę) na poziomie 80%.
Tę teorię możesz sprawdzić w praktyce na swoim własnym przykładzie. Właśnie przygotowałem, w oparciu o różne badania statystyczne oraz własne statystyki serwisu, specjalny kurs o nazwie "Deutsch Top 1000", dzięki któremu w najszybszy i najtańszy sposób nauczysz się tysiąc słów, które najczęściej pojawia się w niemieckich tekstach oraz potocznej mowie.

W ramach pakietu 1000 słów otrzymuesz:
  • Dostęp do 40 lekcji "Top 1000, cz.1" do "Top 1000, cz.40" w wersji PRO z niemiecką wymową lektora. Każda lekcja zawiera po 25 słówek (optymalna ilość pozycji na lekcję).
  • Dostęp do wszystkich dostępnych w serwisie 7 metod nauki - bez względu na to, czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem w łatwy, szybki i przyjemny sposób zapamiętasz wszystkie zwroty z pakietu (pytania i odpowiedzi) i do perfekcji opanujesz ich rozumienie, wymowę ale również pisownię.
  • Dostęp do generatora fiszek - czyli narzędzia, które dla kazdej lekcji z pakietu wygeneruje 2-stronny dokument z niemieckimi słówkami, transktypcją fonetyczną oraz ich tłumaczeniem po drugiej stronie. Takie wydrukowane i pocięte odpowiednio kartoniki pozwalają uczyć się metodą tradycyjną - bez komputera i telefonu.
Pełny pakiet "Deutsch Top 1000" dostepny jest gratis w ramach abonamentu do serwisu. Możesz również zakupić bezterminowy dostęp do tego pakietu.

Dostepna jest również rozszerzona wersja pakietu - Deutsch Top 2000, która zawiera 2 tysiace najczęściej używanych słówek z języka niemieckiego.