HOME AngielskiRozmówki tematyczne

Angielskie Rozmówki tematyczne
- ponad 2 tysiące najbardziej popularnych zwrotów z języka angielskiego.

Eksperci od nauki języka angielskiego twierdzą, że znajomość odpowiedniej ilości angielskich słów w zupełności wystarcza, aby zrozumieć większość przekazu - zobacz słynny pakiet English Top 1000.

Problemy pojawiają się, kiedy będąc np. za granicą, musimy sami zainicjować rozmowę, najczęściej o coś pytając. Bez umiejętności prawidłowego budowania takich pytań (do tego niekiedy dochodzi jeszcze stres przed mówieniem w języku obcym) jest duże prawdopodobieństwo, że do skutecznej komunkacji nie dojdzie - mimo, że będziemy znać mnóstwo angielskich słówek.

Dlatego stworzyłem pakiet "Angielskie rozmówki tematyczne", który zawiera najczęściej używane zwroty w języku angielskim, przydatne w wielu różnych sytuacjach (zwłaszcza w zagranicznych podróżach).

Wystarczy, że odnajdziesz odpowiednią kategorię i na konkretnych przykładach z życia wziętych zaczniesz szlifować swoje umiejętności komunikacji, łącznie z wymową, rozumieniem, pisownią itp.

W ramach pakietu "Angielskie rozmówki tematyczne" otrzymujesz:
Masz do dyspozycji aż 8 różnych trybów nauki:

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.
Pełny pakiet "Rozmówki tematyczne" dostepny jest gratis w ramach abonamentu do serwisu. Możesz również zakupić bezterminowy dostęp do tego pakietu.