Rozmówki tematyczne po angielsku
2000 najbardziej popularnych zwrotów
z języka angielskiego.

Eksperci od nauki języka angielskiego twierdzą, że znajomość odpowiedniej ilości angielskich słów w zupełności wystarcza, aby zrozumieć większość przekazu - zobacz pakiety English Top 1000 i English Top 2000.

Problemy pojawiają się, kiedy będąc np. za granicą, musimy sami zainicjować rozmowę, najczęściej o coś pytając. Bez umiejętności prawidłowego budowania takich pytań (do tego niekiedy dochodzi jeszcze stres przed mówieniem w języku obcym) jest duże prawdopodobieństwo, że do skutecznej komunkacji nie dojdzie - mimo, że będziemy znać mnóstwo angielskich słówek.

Dlatego stworzyłem pakiet "Angielskie rozmówki tematyczne", który zawiera najczęściej używane zwroty w języku angielskim, przydatne w wielu różnych sytuacjach (zwłaszcza w zagranicznych podróżach).

Wystarczy, że odnajdziesz odpowiednią kategorię i na konkretnych przykładach z życia wziętych zaczniesz szlifować swoje umiejętności komunikacji, łącznie z wymową, rozumieniem, pisownią itp.

W ramach pakietu "Angielskie rozmówki tematyczne" otrzymujesz:
  • Dostęp do 272 lekcji z 70 kategorii tematycznych w wersji PRO (z brytyjską wymową lektora), zawierających ponad 2 000 najczęściej używanych zwrotów w języku angielskim.
  • Dostęp do wszystkich dostępnych w serwisie metod nauki - bez względu na to, czy jesteś wzrokowcem czy słuchowcem w łatwy, szybki i przyjemny sposób zapamiętasz wszystkie zwroty z pakietu (pytania i odpowiedzi) i do perfekcji opanujesz ich rozumienie, wymowę ale również pisownię.
  • Dostęp do generatora fiszek - czyli narzędzia, które dla kazdej lekcji z pakietu wygeneruje 2-stronny dokument z angielskimi słówkami, transktypcją fonetyczną oraz ich tłumaczeniem po drugiej stronie. Takie wydrukowane i pocięte odpowiednio kartoniki pozwalają uczyć się metodą tradycyjną - bez komputera i telefonu.
  • Dostęp do do 8 różnych trybów nauki
Pełny pakiet "Angielskie rozmówki tematyczne" dostępny jest w ramach abonamentu do serwisu. Możesz również zakupić bezterminowy dostęp do tego pakietu.