HOME AngielskiSłówka - lista top 1000

1000 najczęściej uzywanych słówek z języka angielskiego
English Top 1000

Specjaliści od nauki języka angielskiego uważają, że znajomość 1000 słów, które najczęściej pojawia się w języku angielskim zwykle wystacza, aby rozumieć angielski przekaz (tekst, mowę) na poziomie 80%.
Tę teorię możesz sprawdzić w praktyce na swoim własnym przykładzie. Właśnie przygotowałem, w oparciu o różne badania statystyczne oraz własne statystyki serwisu, specjalny kurs o nazwie "English Top 1000", dzięki któremu w najszybszy i najtańszy sposób nauczysz się tysiąc słów, które najczęściej pojawia się w angielskich tekstach oraz potocznej mowie.

W ramach pakietu 1000 słów otrzymuesz:
Masz do dyspozycji aż 7 różnych trybów nauki:

Inteligenty system powtórek

Skorzystasz z naszego autorskiego algorytmu powtórzania materiału, który przez wielu jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych systemów zapamiętywania.

System nie tylko uwzględnia tzw. "krzywą zapominania" ale również wykorzystuje naturalne predyspozycje do nauki organizmu człowieka w danym dniu.

Dzięki temu uczysz się więcej słówek w krószym czasie i zostają one "na trwałe" zapisane w Twojej pamięci.

Nauka na komputerze, tablecie, smartfonie

Aplikacja dopasowuje się automatycznie do wielkości ekranu, dlatego możesz się uczyć zarówno na komputerze jak i na swoich urządzeniach mobilnych, korzystając z dedykowanych aplikacji na system android lub iOS (iPhone, iPad) - bez limitu urządzeń!

Nauka off-line

Możesz się uczyć nawet w miejscach, gdzie nie ma dostępu do internetu. Pobierz wcześniej (np. korzytając z wi-fi) wszystkie lekcje i nagrania, z których będziesz korzystać i ucz się w każdym miejscu, logując się w trybie off-line, oszczędzając swój czas i nie ponosząc dodatkowych kosztów za transfer danych.

Swoje wyniki zsynchronizujesz z serwisem, jak tylko będziesz mieć dostep do sieci.

100% gwarancji satysfakcji

Gwarantujemy 100% skuteczność całego systemu nauki, biorąc całe ryzyko na siebie. Jeśli w ciągu 30 dni stwierdzisz, że serwis nie spełnia Twoich oczekiwań, natychmiast otrzymasz całkowity zwrot pieniędzy.
Pełny pakiet "English Top 1000" dostepny jest gratis w ramach abonamentu do serwisu. Możesz również zakupić bezterminowy dostęp do tego pakietu.

Dostepna jest również rozszerzona wersja pakietu - English Top 2000, która zawiera 2 tysiace najczęściej używanych słówek z języka angielskiego.